title

Blog

Vytváranie pitnej vody zo vzduchu

Patentovaná technológia Watergen vytvára vysokokvalitnú pitnú vodu zo vzduchu pre ľudí na celom svete.

Pitná voda zo vzduchu

Výroba pitnej vody z vlhkosti vo vzduchu je jedným z najdôležitejších a inovatívnych riešení extrakcie vody, ktoré sú dnes k dispozícii a ktoré sa používa na riešenie rastúceho problému úbytku pitnej vody vo svete. Verí sa, že v priebehu desiatich rokov bude 50 % svetovej populácie žiť v oblastiach bez prístupu k čistej, čerstvej a bezpečnej pitnej vode.

Vzduch je čistejšia platforma ako pôda a produkcia vody zo vzduchu eliminuje potrebu čerpania podzemnej vody a strach z kontaminácie pôdy. Kvalita a chuť vody, ktorá je spracovaná technológiou vzduch-voda, je na najvyššej úrovni.

Výroba prináša do nášho sveta nový zdroj pitnej vody, odstraňuje závislosť od komunálnej vody a starej, drahej infraštruktúry a potrubí. Výsledkom je prémiová pitná voda lahodnej chuti priamo na mieste spotreby. Pitná voda zo vzduchu je nedotknutá ľudskou rukou. Eliminuje potrebu uhlíkovo náročných dodávateľských reťazcov a ekologického plastového odpadu a plastovej balenej vody.

O spoločnosti Watergen

Watergen je priekopnícka izraelská spoločnosť, ktorá sa stala globálnym lídrom na trhu zariadení na pitnú vodu v atmosfére (AWG), teda strojov, ktoré vytvárajú pitnú vodu zo vzduchu. Riešenia spoločnosti sú najefektívnejším a najhospodárnejším spôsobom, ako vyriešiť naliehavý problém nedostatku pitnej vody kdekoľvek a kedykoľvek, a tiež umožňujú eliminovať uhlíkový dopad na životné prostredie.

 


 

Produkty Watergen vyrobia až 5 litrov čerstvej pitnej vody extrakciou vody s použitím 1 KWH. Technológia spoločnosti tiež uľahčuje významnú produkciu vody v klimatických podmienkach s vlhkosťou až 20%.

Globálne patentovaný systém „GENius“ spoločnosti Watergen na extrakciu vody je vôbec prvým tepelným výmenníkom, ktorý bol zložený z polymérov potravinárskej kvality, aby sa zo vzduchu vyrábala najlepšia pitná voda.

 


Zdroj: https://www.watergen.com/

No Comment

0

Sorry, the comment form is closed at this time.

0

Košík