FILTRAČNO - SEDIMENTAČNÉ & USADZOVACIE ŠACHTYFILTRÁCIA DAŽĎOVEJ VODYVIAC INFORMÁCIÍ >
FILTRÁCIA  DAŽĎOVEJ VODY
Dažďová voda po dopade na pevné povrchy z týchto následne steká – splachuje pri tom z pevných plôch so sebou sem vetrom naviaty jemný prach, či organické čiastočky – ako listy zo stromov, či peľové zrnká…. Z organických čiastočiek sa v dažďovej vode rozpúšťajú rozpustné látky, ktoré tak vyvárajú akýsi slabý čaj, ktorý tvorí potom potravu pre baktérie, ktoré osídlujú povrch vsakovacieho zariadenia, alebo povrch podzemného zásobníka dažďovej vody. Drvivú väčšinu splavenín spláchnu so sebou už prvé litre vody stekajúce zo striech do dažďových zvodov – preto sa niekedy tieto prvé vody zvyknú odkláňať a zaobchádza sa s nimi oddelene.

PRINCÍP FILTRÁCIE

Dažďová voda po dopade na pevné povrchy z týchto následne steká – splachuje pri tom z pevných plôch so sebou sem vetrom naviaty jemný prach, či organické čiastočky.

Čítať viac…

PONUKA FILTROV

Filtre Ekodren prí dodržaní prevádzkového predpisu garantujú dlhoročnú funkciu vsakovacieho zariadenia. Delíme ich podľa velkosti odvodňovaných plôch.

Čítať viac…

PONÚKAME  PROFESIONÁLNE RIEŠENIA
EKODREN NN STOP LISTOM

Jesenné lístie je krásne, ale nie v dažďovom zvode. Už nikdy viac zapchaté dažďové zvody.  Týmto problémom už môže byť navždy koniec – stačí jednorazová investícia!

Ekodren NN Stop listom je plastová PE- 3– metrová mrežovaná rúra pozdĺžne narezaná, vyrobená z recyklovateľného polyetylénu.

0

Košík

NOVÝ KATALÓG 2023